Kuru Temizleme

İstanbul’un Kuru Temizlemecisi Dry34 bu işe gönül vermiş ve tüm İstanbul geneline profesyonel hizmet vermektedir. Lekelere özel işlemler ile % 98 oranında çözüm sağlayan firmamız kuru temizleme denilince ilk sıralarda yer almaktadır.

Kuru Temizleme

kuru temizleme sonrası mutluluk

İstanbul’da kuru temizleme hizmeti veren firmamız, geniş servis ağı ile İstanbul’lulara kuru temizleme hizmeti vermeye devam etmektedir. Firmamız İstanbul’un bir çok ilçesine ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır. Özellikle İstanbul Anadolu Yakasında hızlı servis ile sizlerin hizmetindeyiz. Kuru temizlemenin adresi Dry34.com

2015 yılında kurmuş olduğumuz kuru temizleme web sitemiz ile güne kadar sektöre bir sürü yenilikler getirdik. Tecrübemiz ile alanında uzman firmalar arasında yer aldık. Bugüne kadar kuru temizleme ve ütü hizmeti veren firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan onur duymaktadır. Tüm kuru temizleme ve ütüleme işlemlerini profesyonel hizmet kalitesi ile yapmaktayız.

İstanbul’da Kuru Temizleme

Dry” ingilizceden türkçeye yerleşmiş, kuru temizleme firması yerine kullanılan bir kelimedir. Dry denilince akla ilk gelen kuru temizleme firmasıdır. Batıya büyük oranda özenti olan firma isimlerinde olduğu gibi bu sektörde de özentiden gelen bir kelimedir. Ülkemizde bir çok kuru temizleme firmasının isminde dry kelimesi geçmektedir. Öyle ki kuru temizleme yerine dry kelimesi çoğu zaman öne geçmektedir. Firmamız her dry kelimesi geçen kuru temizleme firmasına güvenmemenizi önermektedir. Kuru temizleme ile ilgili küçük bir ipucu vermek gerekirse firmanıza soracağınız tek bir soru size güven sağlayacaktır: kuru temizlemede garanti verebiliyor mu? Temizlik esnasında en ufak bir zarar gelmesi durumunda telafi edebiliyorsa firma güvenlidir diyebiliriz. Firmamız her türlü kuru temizleme çeşidini % 100 garantili yapmaktadır.

Kuru Temizleme fiyatları

Kuru temizleme fiyatları özellikle İstanbul’da çok değişkenlik göstermektedir. Tüketicinin gelir seviyesine göre ve semtine göre fiyatlar inip çıkmaktadır. Örnek vermek gerekirse: İstanbul’da Tuzla’daki bir kuru temizleme fiyatı ile Esenler’deki kuru temizleme fiyatı arasında %20 ile % 60 arasında fiyat farkı olmaktadır. Bunun nedeni semtlerin gelir seviyesi ve maliyetler diyebiliriz. Firmamız fiyatlarda kar marjını minimumda tutmakta her tüketicinin gelirine göre ayrı ayrı fiyat vermemektedir. Fiyat listemizi mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. Yandaki resimde güncel yiyat listemiz gözükmektedir. listede olmayan giysiler için resme tıklamanız yeterlidir.

Kuru temizlemede leke ile mücadele

İyi bir kuru temizleme firması leke ile mücadelede kesin çözümler üretebilmelidir. Günlük hayatta elbiselerimize hemen hemen her şey bulaşabilmektedir. Özellikle yoğun iş hayatında bu sık sık görülmektedir. Kimi zaman çok basit bir şekilde çıkabilecek bir leke yanlış uygulamalar sonucunda geri dönüşü olmayan zararlar verebilmektedir. Dolayısıyla lekeler için özel ve profesyonel çözümler üreterek kalıcı sonuçlar elde edilmelidir. Kuru temizleme firmamız lekeler ile mücadelede büyük oranda başarı elde etmiştir. Bir çok lekede kesin çözüm elde eden firmamız alanında uzmanlaşmıştır. Lekeler ile ilgili daha geniş bilgi için leke çıkarma sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kuru Temizleme Makinesi

Kuru temizleme makinesi bir firmanın beyni desek herhalde yanlış olmaz. Profesyonel bir kuru temizleme makinesi bir çok kumaşı temizleyebilmekte ve hızlı temizleme yapmaktadır. Makinelerin fiyatları büyük olduğu için bir firma en az 8-12 yıl arasında kullanabilmektedir. Özellikle 5 yıl sonra gelinen teknoloji seviyesinde üretilen bir makinedeki özellikler elbette 5 yıl önceki makinede olmayacaktır. Bu açıdan kuru temizleme makinesinin belirli periyotlarda yenilenmesi veya güncellenmesi gerekir. Bunun yanında bakımlarının kesinliikle ertelenmemesi ve zamanında yapılması hem makinenin ömrünü uzatmakta hem de kaliteli bir temizlikten geri kalmamaktadır. Firmamız son teknoloji BÖWE marka kuru temizleme makinesi kullanmaktadır.

kuru temizleme makinesi

Kuru Temizlemede % 100 garantili hizmet

Kuru temizlemenin belki de en can alıcı yeri sanırım Garanti meselesidir. Hepimiz yeni bir ürün aldığımızda mutlaka sormuşuzdur “garantisi ne kadar?” Dikkat ederseniz yeni bir ürün yazdım. Peki kuru temizlemeye verdiğiimiz ürünlerde garanti nasıl olacak? Elbisemizi alalı 1 yılı geçti, belki 3-4 yıl oldu. İşte burada devreye firmanın tecrübesi ve kalitesi girmektedir. Eğer firma kumaşlar hakkında yeteri kadar bilgisi ve tecrübesi varsa kendine güvenerek garanti verebilir. Tam zıttı bir durumda ise ya garanti veremez ya da garanti verse bile bir bahane bularak hatasını telafi etmez. Firmamız diğer hizmetlerimizde olduğu gibi kuru temizlemede de garanti vererek müşteri memnuniyetini kazanmıştır.