Halı Yıkama

Dry 34 kuru temizleme hizmeti haricinde Halı Yıkama hizmeti de vermektedir. Gerek kendi bünyemizde gerekse bayilerimiz üzerinden profesyonel halı temizleme hizmeti veriyoruz. Ev, ofis, otel, villa ve daha bir çok yerin halılarını uzman personellerimiz tarafından kusursuz bir şekilde yıkıyor ve teslim ediyoruz.

Halı Yıkama Hizmetinde Güven

Günümüzde bir çok firma halı yıkama hizmeti vermektedir. İçlerinde profesyoneller olduğu gibi bu iş için hiç uygun olmayan ortamlarda da yıkama işi yapan firmalar mevcuttur. En değerli varlıklarımız olan çocukların halı üzerinde rahatça vakit geçirebilmeleri için halının temiz olması gerekir. Halıları yıkamaya vermeden önce bu ayrıntıya dikkatinizi çekmek istiyoruz. Halıyı verdiğiniz firma halıyı ne kadar temiz yıkıyor? Nasıl bir ortamda yıkıyor? Firmaya ne kadar güveniyorsunuz? Tüm bu sorulara vereceğiniz cevaplar çocuklarınız için hayati önem taşımaktadır.

Kaliteli Halı Yıkama/Temizleme Hizmeti

Bir halıyı kaliteli bir şekilde yıkayabilmek için öncelikle o halıyı iyi tanımalısınız. Dokunduğu yer, dokunduğu iplik türü, hasırında kullanılan malzeme, renklendirme, hav yüksekliği vs. tüm bu ayrıntıları ne kadar iyi bilirseniz o kadar halıyı tanımış ve temizlik aşamasında da ona göre yol çizmiş olursunuz. Firmamız kurumsal yapısı eğitimlerde personeline bu bilgileri vermektedir.

Halı Yıkama Hizmetinde Kalitenin Adı DRY 34

Profesyonel bir halı temizliğinde yardımcınız Dry 34. Kurumsal, güler yüzlü hizmetleri ile halılarınızın ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz. Üstelik bunu yaparken de halıya zarar vermeden titiz bir şekilde yapıyoruz .